Invertor do auta Green Cell z 24V na 230V menič napätia (zosilňovač napätia) 3000W/6000W Čistá sínusová vlna, s LCD displejom
Popis
Ak chcete počas cestovania prevádzkovať zariadenia zo sieťového napätia, budete potrebovať menič. Pomocou toho dokážete vygenerovať napätie 230V z napätia 24V, takže budete môcť vo svojom aute/kamióne používať zariadenia vyžadujúce sieťové napätie. (napr.: laptop, radiátor, chladnička atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu na e-mail, na čo ho chcete používať a my vám pomôžeme s výberom.
technické údaje
Vstupné napätie: 24V DC
Výstupné napätie: 230V AC
Výstupná frekvencia: 50Hz
Prepäťová ochrana: Áno
Využiteľný výkon (trvalý): 3000W
Okamžitý výkon (impulzný): 6000W
Typ: Čistá sínusoida
Spotreba prúdu naprázdno: 0,7A
Veľkosť: 364x210x90mm
Hmotnosť: 5,36 kg
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 364x210x90mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 92% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 6000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC24P3000LCD |
| Hmotnosť | 5360 g |
