Green Cell Napájací menič do auta z 24V na 230V 1000W, čistá sínusoida
Popis
Produktový kód: INV18
Parametre
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 2000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 1x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz, 2x biztosíték |
| Kód produktu | INV18 |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
19/04/2026
-
Antin
Overený nákup
Kitűnő termék! A várakozásnak megfelelően működik,a hozzá rendelt Karcher 500W teljesítményű kárpittisztító géppel. Kamionhoz jó választás.
25/08/2024
-
Belső József
Overený nákup
Teszi a dolgát, ezideig kiválóan. Általában estétől reggelig üzemel (tv, rádió, hűtőszekrény, világítás). Nappal amikor már van szolár töltés akkor a 3kW-os üzemel. Így az akkuk kimélve vannak, éjszaka nincsenek túlmerítve.
12/08/2022
-
markovics andrás
Overený nákup
Megfelelő kiszolgálás.
24/05/2022
-
Erdei István
Overený nákup
Korrekt pontos szállítás!
Podobné produkty
Green Cell Napájací menič do auta z 24V na 230V 500W, čistá sínusoida
Na sklade
-18.00€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 1500W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-26.41€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 2000W Čistá sínusová vlna
Posledný 2 ks na sklade
-17.95€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 3000W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-282.03€
