Green Cell Napájací menič do auta z 24V na 230V 500W, čistá sínusoida
Popis
Produktový kód: INV17
Parametre
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 1000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 1x szivargyújtó csatlakozó kábel 1x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz, 2x biztosíték |
| Kód produktu | INV17 |
Recenzie
5 ohodnotenie
Napísať recenziu!
23/02/2025
-
Varga Bendegúz
Overený nákup
Nagyon gyorsan megjött az áram átalakító. Egyenlőre rendben van párszor használtam nincsen vele gondom!
23/04/2024
-
Leipold Mátyás
Overený nákup
A terméket nagyon gyorsan megkaptam. Az első kipróbálás után, nagyon kedvező a véleményem, mindent tud amit leírtak. Jól terhelhető és valóban tiszta szinusz hullámu, így az többi termékhez képest az ár érték arány kiváló.
31/01/2024
-
Szabó Emese
Overený nákup
31/01/2024
-
Szabó Emese
Overený nákup
10/08/2022
-
István Puskás
Overený nákup
Podobné produkty
Green Cell Napájací menič do auta z 24V na 230V 1000W, čistá sínusoida
Na sklade
-13.33€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 1500W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-26.41€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 2000W Čistá sínusová vlna
Posledný 2 ks na sklade
-17.95€
Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 3000W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-282.03€
