Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 1500W Čistá sínusová vlna
Popis
Ak chceš počas cestovania prevádzkovať zariadenia na sieťové napätie, budeš potrebovať invertor. S jeho pomocou môžeš z 24V napätia vyrobiť 230V napätie, takže budeš môcť používať aj zariadenia v tvojom aute/kamióne, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, ohrievač, chladnička..atď)
Ak si nie si istý, aký typ invertora potrebuješ, napíš našej zákazníckej podpore e-mail, na čo ho chceš používať a pomôžeme ti s výberom.
Parametre
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 0.9 |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 3000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 2x csatlakozókábel az akkumulátorhoz |
| Kód produktu | INV19 |
