Green Cell Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 3000W Čistá sínusová vlna
Popis
Ak chcete počas cestovania prevádzkovať zariadenia na sieťové napätie, budete potrebovať invertor. S jeho pomocou môžete z 24V napätia vyrobiť 230V napätie, takže budete môcť používať aj zariadenia vo vašom aute/kamióne, ktoré potrebujú sieťové napätie. (napr.: laptop, teplovzdušný ohrievač, chladnička..atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ invertora potrebujete, napíšte nám e-mail na zákaznícku podporu, na čo ho chcete používať, a pomôžeme vám s výberom.
Parametre
| Extra | Turbo hűtőventilátor hűtés |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 0.9 |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 6000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 2x csatlakozókábel az akkumulátorhoz |
| Kód produktu | INV21 |
