Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 1200VA 720W
Popis
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 372 x 139 x 165 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 10kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 1 x FRENCH (Type E CEE 7/5) 1 x SCHUKO (Type F CEE 7/3) 2 x IEC (IEC 320 C13) |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1200VA |
| Watt-hodinová kapacita | 168 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 850VA 480W LCD USB RJ45
Na sklade
-3.46€
Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 450VA 240W LCD USB RJ45
Na sklade
-3.02€

