Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 450VA 240W LCD USB RJ45
Popis
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 286 x 100 x 144 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 3.9kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 4Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2 x SCHUKO (type F CEE 7/3) |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 450VA |
| Watt-hodinová kapacita | 54 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 850VA 480W LCD USB RJ45
Na sklade
-3.46€
Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 1200VA 720W
Na sklade
-4.81€

