Qoltec neprerušiteľný zdroj napájania Line Interactive | Monolit | 1000VA | 600 W
Popis
Objavte bezpečnú energiu
Každý z nás sa musel niekedy vysporiadať s poklesom napätia doma alebo na pracovisku. Niekedy je jediným výsledkom reštartovanie počítača. Ale koľkokrát sa v dôsledku takejto udalosti stratili dôležité údaje, ktoré neboli uložené na disku, alebo sa zariadenie zrazilo? Ak nepoznáte vyššie uvedené situácie, máme pre vás riešenie, ktoré zabezpečí, že vás výpadky prúdu a poklesy napätia neovplyvnia. Záložný zdroj napájania Qoltec UPS je riešenie, ktoré zabezpečuje nepretržité napájanie pre stabilnú prevádzku počítača.
Efektívna a stabilná prevádzka
UPS je vybavený batériou, ktorá nevyžaduje údržbu a zaručuje stabilnú prevádzku počas núdzového napájania počítača. Počas tejto doby môžete uložiť dôležité údaje na disk alebo dokončiť ďalšiu úroveň hry. Proces nabíjania batérie na 90% trvá 6 hodín.
Riešenie, ktoré si zaslúži pozornosť
- automatická regulácia napätia (AVR)
- nie je to len stabilný zdroj napájania a nižšia spotreba batérie, ale čo je najdôležitejšie, chráni vaše zariadenie pred príliš vysokým/nízkym napätím,
- studený štart - môžete zapnúť napríklad počítač, ak je pripojený k samotnému UPS. Takže môžete rýchlo prenášať dôležité súbory na USB flash disk kedykoľvek,
- ochrana proti preťaženiu a skratom.
Vlastnosti
Rozmery (Hĺbka x Šírka x Výška): 275 x 92 x 140 mm
Prevádzková teplota: 0˚C ~ +40˚C
Farba skrine: čierna
Poznámky: Záložné zdroje napájania pre telekomunikačné zariadenia a automatizované spracovateľské zariadenia, tzv. záložný zdroj napájania (UPS). V prípade výpadku prúdu zabezpečuje "energetickú rezervu", čím chráni pred stratou
Certifikát: CE
Vstupný prúd: 140 VAC ~ 300 VAC
Skladovacia teplota: -15˚C ~ +45˚C
Čas záložného napájania (spotreba energie 100 W): 25 minút
Účinník: 0,6
Skladová relatívna vlhkosť: 0% - 90%
Ochrana: - proti preťaženiu - proti skratom - proti vysokému a nízkemu napätiu
Výstupná frekvencia: 50 Hz - 60 Hz ± 1 Hz
Vstupná frekvencia: 50 Hz - 60 Hz
Výstupné napätie: 220VAC ~ 230VAC
Menovitý výkon: 1000VA
Výkon: 600W
Tvar vlny: Modifikovaná sínusová vlna
Typ UPS: Line Interactive
Integrovaná batéria: Áno
Počet batérií: 1
Napätie batérie: 12V
Hladina hluku: < 40 dB
Výstupné zásuvky: 2 x SCHUKO (Typ F CEE 7/3) 1 x kábel
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 275 x 92 x 140 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 5.1kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 7Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2 x SCHUKO (Typ F CEE 7/3) |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 1000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 168 Wh |

