Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 850VA 480W
Popis
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 275 x 92 x 140 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 5.1kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 1 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2 x FRENCH (Type E CEE 7/5) |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 850VA |
| Watt-hodinová kapacita | 108 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 850VA 480W LCD USB RJ45
Na sklade
-3.46€
Qoltec Monolith neprerušiteľný zdroj napájania UPS 450VA 240W LCD USB RJ45
Na sklade
-3.02€
Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 1200VA 720W
Na sklade
-4.81€

