Invertor do auta Green Cell z 12V na 230V menič napätia (zosilňovač napätia) 2000W/4000W Čistá sínusová vlna, s LCD displejom
Popis
Ak chcete počas cestovania prevádzkovať zariadenia zo sieťového napätia, budete potrebovať menič. Pomocou toho môžete vygenerovať napätie 230V z napätia 12V, takže budete môcť vo svojom aute používať zariadenia vyžadujúce sieťové napätie. (napr.: laptop, radiátor, chladnička atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu na e-mail, na čo ho chcete používať a my vám pomôžeme s výberom.
technické údaje
Vstupné napätie: 12V DC
Výstupné napätie: 230V AC
Výstupná frekvencia: 50Hz
Prepäťová ochrana: Áno
Využiteľný výkon (trvalý): 2000W
Okamžitý výkon (impulzný): 4000W
Typ: Čistá sínusoida
Spotreba prúdu naprázdno: 0,9A
Veľkosť: 305x210x90mm
Hmotnosť: 4,16 kg
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 305x210x90mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 4000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC12P2000LCD |
| Hmotnosť | 4160 g |
Recenzie
A leírásban nem találtam: 5 perc után lekapcsol a kijelző ha nincs terhelés és visszakapcsol ha terhelést kap.
