Green Cell Napájací menič do auta z 12V na 230V (zvyšovač napätia) 2000W / 4000W čistá sínusová vlna
Popis
Produktový kód: INVGC11
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 332x209x93mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Momentálny výkon | 4000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC11 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 2000W/4000W čistá sínusová vlna
Na sklade
-45.13€
Invertor do auta Green Cell z 12V na 230V menič napätia (zosilňovač napätia) 2000W/4000W Čistá sínusová vlna, s LCD displejom
Externé zásoby
-46.41€
Green Cell Auto menič 12V na 230V (zosilňovač napätia) 1500W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-9.27€
Green Cell Napájací menič do auta z 12V na 230V (zvyšovač napätia) 500W/1000W čistá sínusová vlna
Posledný 1 ks na sklade
-28.84€
Green Cell Menič napájania z 12V na 230V 3000W / 6000W, plná / čistá sínusoida
Na sklade
-89.97€
Green Cell Napájací menič do auta 12V na 230V (zosilňovač napätia, čistá sínusoida) 300W / 600W s USB
Posledný 1 ks na sklade
-20.50€
