Green Cell Napájací menič do auta z 12V na 230V (zvyšovač napätia) 500W/1000W čistá sínusová vlna
Popis
Kód produktu: INVGC16
Parametre
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 1000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC16 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Napájací menič do auta 12V na 230V (zosilňovač napätia, čistá sínusoida) 300W / 600W s USB
Posledný 1 ks na sklade
-20.50€
Green Cell Auto menič 12V na 230V (zosilňovač napätia) 1500W Čistá sínusová vlna
Na sklade
-9.27€
Green Cell Auto menič 12V na 220V (zosilňovač napätia) 2000W/4000W čistá sínusová vlna
Na sklade
-45.13€
