Invertor do auta Green Cell z 12V na 230V menič napätia (zosilňovač napätia) 500W/1000W Čistá sínusová vlna, s LCD displejom
Popis
Ak chcete počas cestovania prevádzkovať zariadenia zo sieťového napätia, budete potrebovať menič. Pomocou toho môžete vygenerovať napätie 230V z napätia 12V, takže budete môcť vo svojom aute používať zariadenia vyžadujúce sieťové napätie. (napr.: laptop, radiátor, chladnička atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu na e-mail, na čo ho chcete používať a my vám pomôžeme s výberom.
technické údajeVstupné napätie: 12V DC
Výstupné napätie: 230V AC
Výstupná frekvencia: 50Hz
Prepäťová ochrana: Áno
Využiteľný výkon (trvalý): 500W
Okamžitý výkon (impulzný): 1000W
Typ: Čistá sínusoida
Spotreba prúdu naprázdno: 0,6A
Veľkosť: 209x04x57mm
Hmotnosť: 0,98 kg
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 209x104x57 mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Impact | 88% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 1000 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | INVGC12P500LCD |
| Hmotnosť | 980 g |
Recenzie
Olyan univerzális autós invertert akartam, ami szükség esetén kompakt hűtőszekrényt áramszünet esetén is el tud indítani.
Nagyon éppenhogy, de működik e célra. Leírom tapasztalataimat:
Régi hűtőket nem indít el - a belső biztosítékok azonnal kiégtek (2db van benne).
Modern, kompakt hűtőt (névlegesen 145W) is csak egy esetben tud elindítani: Ha nyugalomban van, és a kompresszor kis nyomáskülönbséggel indul. Ekkor viszont megbízhatóan elindítja, napogig teszteltem.
Ha viszont ugyanezt a hűtőt, hűtés közben akarom újraindítani, akkor túlterhelést jelez (de legalább a biztosítékok nem égnek ki). Kell legalább 20 perc kikapcsolt állapot, hogy el bírja indítani.
Mivel egy hűtő úgyis hosszan ki, hosszan be ciklusokban dolgozik, ezért a fenti jelenséggel együtt, normál üzemre szuperül alkalmas a készülék - viszont jelzi azt is, hogy mennyire a teljesítménye határán mozog.
---
A kijelzője kifejezetten hasznos, pontos, látom, hogy mi történik. Negatívum, hogy kb 5 perc után a kijelző kikapcsol, és nincs egy gomb, hogy újra visszakapcsoljuk. A következő indítáig akkor nincs kijelzés.
Mindennem együtt, nagyon tudom ajánlani. Kicsi, könnyű, univerzélis, és a kijelző miatt pontos infókat mutató készülék.
