Green Cell Batéria 20Ah pre elektrické bicykle E-Bikes 48V
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 425x158x85mm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 48V |
| Kapacita | 20 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Príslušenstvo | Akkumulátor, töltő, biztonsági kulcsok, kézikönyv |
| Kód produktu | EBIKE69STD |
| Hmotnosť | 6740 g |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
27/10/2024
-
Zsuzsi
Overený nákup
Az előzőhöz képest jobb. /Z-tec bicikli akku/ Hosszútávon milyen lesz az egy éven után kiderül.
Podobné produkty
Zelená batéria pre E-bike 48V 18Ah 864Wh Down Tube Ebike EC5 pre Samebike, SMLRO s nabíjačkou
Externé zásoby
-79.49€
Green Cell PowerMove Elektrická batéria 48V 14.5Ah 696Wh E-Bike Down Tube
Na sklade
-17.42€
Green Cell PowerMove Elektrická batéria 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Down Tube
Externé zásoby
-33.33€
Green Cell Elektrická batéria Silverfish 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Pedelec
Posledný 3 ks na sklade
-12.28€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 13Ah Down Tube E-Bike Pedelec
Na sklade
-2.56€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec s nabíjačkou dole na rúrke
Externé zásoby
-45.92€
