Green Cell PowerMove Elektrická batéria 48V 14.5Ah 696Wh E-Bike Down Tube
Popis
Kompatibilné batérie:
Zündapp
Haibike
Merida
Raleigh
Specialized
Adore
Adriatica
BMW
Batavus
Byocycles
Curtis
Cutler
Cyclamatic
Daymak
Diamant
Ducati
Easybike
Ecobike
Fenetic
Fischer
Freway
Gazelle
Giant
Greens
Husqvarna
KTM
Kalkhoff
Keeway
Kettler
Kreidler
Kross
Liberty
Lovelec
Navigator
Prodigy
Prophete
Radrover
Ranger
Triumph
Velocity
Whistler
Xplorer
Yamaha
BigCat
Kód produktu: EBIKEGCF03
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 36,7 x 9 x 11,1 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 48V |
| Kapacita | 14.5 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Príslušenstvo | Töltő, 2x kulcs, sín, csavarok |
| Kód produktu | EBIKEGCF03 |
| Hmotnosť | 3770 g |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
25/08/2024
-
Szabolcs
Overený nákup
Ízléses csomagolásban egy kitűnő termék.
22/03/2024
-
Villási István Lajos
Overený nákup
Korrekt cég, pontosan megérkezett az akkumulátor precízen csomagolva. Az akkumulátor a leírásnak megfelel.
Podobné produkty
Green Cell PowerMove Elektrická batéria 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Down Tube
Externé zásoby
-33.33€
Green Cell Elektrická batéria Silverfish 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Pedelec
Posledný 3 ks na sklade
-12.28€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 13Ah Down Tube E-Bike Pedelec
Na sklade
-2.56€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec s nabíjačkou dole na rúrke
Externé zásoby
-45.92€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
