Green Cell PowerMove Elektrická batéria 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Down Tube
Zoznam kompatibility
Kompatibilné modely:
- Zündapp
- Haibike
- Merida
- Raleigh
- Specialized
- Adore
- Adriatica
- BMW
- Batavus
- Byocycles
- Curtis
- Cutler
- Cyclamatic
- Daymak
- Diamant
- Ducati
- Easybike
- Ecobike
- Fenetic
- Fischer
- Freway
- Gazelle
- Giant
- Greens
- Husqvarna
- KTM
- Kalkhoff
- Keeway
- Kettler
- Kreidler
- Kross
- Liberty
- Lovelec
- Navigator
- Prodigy
- Prophete
- Radrover
- Ranger
- Triumph
- Velocity
- Whistler
- Xplorer
- Yamaha
- BigCat
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 36,7 x 9 x 9 cm |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 36V |
| Kapacita | 14.5 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Príslušenstvo | Töltő, 2x kulcs, sín, csavarok |
| Kód produktu | EBIKEGCF01 |
| Hmotnosť | 3300 g |
Recenzie
4 ohodnotenie
Napísať recenziu!
06/07/2025
-
Pál István
Overený nákup
Hosszabb üzemidőt bír ki mint a kerékpárral kapott akku. Könnyű felszerelni.
30/03/2025
-
VARGA SÁNDOR
Overený nákup
Minden rendben volt, alaposan becsomagolva, az ígért dátumra érkezett a csomag. Minden passzol, a tartót se kellett lecserélni, illeszkedik rá az új akku. Hatátávot még nem próbáltam ki, várom a jó időt :)
19/03/2025
-
Horváth otto
Overený nákup
Gyors korrekt kiszolgálás a temém első osztályú kifogástalan.
09/09/2022
-
Havril József
Overený nákup
Jó.
Podobné produkty
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 10.4Ah 374.4Wh E-Bike Pedelec s nabíjačkou dole na rúrke
Externé zásoby
-45.92€
Green Cell Elektrická cyklistická batéria 36V 13Ah Down Tube E-Bike Pedelec
Na sklade
-2.56€
Green Cell Elektrická bicykelová batéria 24V 13Ah 312Wh Zadný nosič E-Bike Pedelec
Externé zásoby
-34.10€
Green Cell Elektrická batéria Silverfish 36V 14.5Ah 522Wh E-Bike Pedelec
Posledný 3 ks na sklade
-12.28€
Green Cell Elektrická batéria na bicykli Zadný stojan 36V 8Ah 288Wh E-Bike Pedelec
Posledný 1 ks na sklade
-63.85€
