Green Cell AGM VRLA 12V 4Ah bezúdržbová batéria pre lode, skútre, karavany, invalidné vozíky, kosačky na trávu
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 90x70x101mm |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 90mm |
| Kapacita | 4 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 70 |
| Kód produktu | AGM59 |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 101 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

