Green Cell AGM batéria VRLA 12V 3,3 Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 134 × 61 × 67 mm |
| Napätie | 12V Type: VRLA AGM |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 134mm |
| Kapacita | 3.3 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 61 |
| Kód produktu | AGM19 |
| Hmotnosť | 1300 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 67 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

