Green Cell AGM batéria 12V 5,3Ah
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 90 × 70 × 107 mm |
| Veľkosť konektora | F1 csavar |
| Napätie | 12V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 90mm |
| Kapacita | 5.3 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 70 |
| Kód produktu | AGM45 |
| Hmotnosť | 1500 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 107 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

