Green Cell AGM gélová batéria 6V 14Ah
Popis
Kód produktu: AGM34
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 151 × 50 × 100 mm |
| Napätie | 6V |
| Napätie | 6V |
| Výrobca | Green Cell |
| Hodnota HR | 20HR |
| Dĺžka | 151mm |
| Kapacita | 14 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 50 |
| Kód produktu | AGM34 |
| Terminál | Faston 187 (F1) |
| Hmotnosť | 1700 g |
| Projektovaná kapacita | 5 év |
| Výška | 100 |
Recenzie
2 ohodnotenie
Napísať recenziu!
26/06/2024
-
Lajos
Overený nákup
Precíz, gyors, pontos az ügyintézés. Ajánlom mindenkinek ezt az oldalt!
03/06/2024
-
Illés Balázs
Overený nákup

