Batéria Green Cell A1382 pre Apple MacBook Pro 15 A1286 (začiatok roka 2011, koniec roka 2011, polovica roka 2012)
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 251X86X13mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V (11.1V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | AP08V2 |
| Hmotnosť | 460 g |
| Watt-hodinová kapacita | 43 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook A1321 Apple MacBook Pro 15 A1286 2009-2010
Na sklade
-2.22€
