Green Cell Batéria pre notebook A1321 Apple MacBook Pro 15 A1286 2009-2010
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: AP10
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 249x86x14mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 10.8V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AP10 |
| Hmotnosť | 350 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 56 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
