Green Cell Batéria pre notebook A1322 Apple MacBook Pro 13 A1278 2009-2012
Popis
Kompatibilný prístroje:
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: AP06
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 211x79x12mm |
| Výrobca buniek | Green Cell |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Počet buniek | 6 |
| Napätie | 11.1V (10.8V) |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | AP06 |
| Hmotnosť | 280 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 57 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
04/08/2021
-
Mércse Milán
Overený nákup
Szerintem nagyon jó megbízható oldal prémium termékekkel csak ajánlani tudom
Podobné produkty
Green Cell Batéria pre notebook A1321 Apple MacBook Pro 15 A1286 2009-2010
Na sklade
-2.22€
