Batéria CoreParts pre notebook Asus 33Wh Li-Pol 11.52V 2800mAh , Vivobook 14, X405, X405UA, X405UQ, X405UR, X405UR-3B, ZenBook X405, ZenBo
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,79 x 27,27 x 8,36cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 11.52V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3600mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAS-BA0081 |
| Hmotnosť | 195 g |
| Watt-hodinová kapacita | 41 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Asus 32WH 2Cell Li-Pol 7.6V 3400mAh , Asus:E502S E502MA
Posledný 3 ks na sklade
55.62€
