Batéria CoreParts pre notebook Asus 49Wh Li-ion 11.1V 4400mAh , Lamborghini VX3, U6, U6E, U6E-1B, U6E-A1, U6Ep, U6E-X3, U6S, U6Sg, U6SG-2
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 2,63 x 20,38 x 4,83cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 11.1V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 4400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAS-BA0074 |
| Hmotnosť | 318 g |
| Watt-hodinová kapacita | 48 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Asus 32WH 2Cell Li-Pol 7.6V 3400mAh , Asus:E502S E502MA
Posledný 3 ks na sklade
55.62€
