Batéria CoreParts pre notebook Asus 32WH 2Cell Li-Pol 7.6V 3400mAh , Asus:E502S E502MA
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 4x 13 x 7cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Počet buniek | 2 |
| Napätie | 7.6V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAS-BA0159 |
| Hmotnosť | 200 g |
| Watt-hodinová kapacita | 32 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
