Volt Polska IPS 4000 R Menič napätia z 12V na 230V (zvyšovač napätia) 2000/4000W
Popis
Elektronický menič IPS 4000 R 12V sa používa na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich striedavé napätie 230 V z batérií a jednosmerné napätie 12 V z vozidiel. Je ideálny na použitie vo vozidlách a na miestach, kde nie je možné priame pripojenie k elektrickej sieti.
Kľúčové vlastnosti:
Výstup meniča typu IPS vytvára tzv. modifikovanú sínusoidu, t. j. štvorcovú vlnu striedavého napätia. Vďaka tomu môže napájať napr. notebooky, nabíjačky atď.
Zariadenie možno zapínať a vypínať na diaľku.
Ktoré zariadenia možno napájať pomocou IPS 4000 R 12V?
- Notebooky
- Nabíjačky
- Elektronické napájacie zdroje
- Rýchlovarné kanvice
- Televízory
- Spotrebná elektronika
- Audio-video zariadenia
Ak je menič napájaný z batérie, ktorá je nabíjaná usmerňovačom, spínaným zdrojom, regulátorom solárnych panelov atď., môže dôjsť k poškodeniu meniča a strate záruky. Na solárne inštalácie odporúčame modely radu Volt Polska Sinus Pro.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 33x23x10cm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Impact | 92% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz(+-2Hz) |
| Momentálny výkon | 4000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Kód produktu | 3IR400012R |
| Hmotnosť | 3960 g |
