Volt Polska IPS 1200 Duo Menič napätia z 12 alebo 24V na 230V (zosilňovač napätia) 600/1200W
Popis
Elektronický menič IPS 1200 DUO je určený na napájanie elektrických spotrebičov, ktoré vyžadujú striedavé napätie 230 V z batérií a jednosmerné napätie 12 V alebo 24 V z automobilových zariadení. Je ideálny pre vozidlá a miesta, kde nie je možné priame pripojenie k elektrickej sieti.
Kľúčové vlastnosti:
- Menič typu IPS produkuje modifikovanú sínusoidu, štvorcovú vlnu striedavého napätia. To umožňuje napájať napr. notebooky, nabíjačky atď.
Aké zariadenia napája IPS 1200 DUO?
- Prenosné počítače
- Nabíjačky
- Elektronické napájacie zdroje
- Kanvice
- Televízory
- Zariadenia RTV
- Audio-video zariadenia
Ak je menič napájaný z batérie, ktorá je nabíjaná usmerňovačom, spínaným zdrojom, regulátorom solárnych panelov atď., môže dôjsť k poškodeniu meniča a strate záruky. Na solárne inštalácie odporúčame modely radu Volt Polska Sinus Pro.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 228x158x72mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V/24V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Impact | 92% |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz (+-2 Hz) |
| Momentálny výkon | 1200 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Kód produktu | 3IPS912249 |
| Hmotnosť | 1305 g |
