Volt Polska Menič napätia z 12V na 230V (zvyšovač napätia) 350/500W
Popis
Ak chcete na cestách prevádzkovať zariadenia z elektrickej siete, budete potrebovať menič. Umožní vám premeniť 12 V na 230 V, takže môžete v aute používať zariadenia, ktoré potrebujú sieťové napájanie (napr. notebook, ohrievače, chladiče atď.)
Ak si nie ste istí, ktorý typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu a my vám pomôžeme s výberom.
Ak je menič napájaný z batérie, ktorá je nabíjaná usmerňovačom, spínaným zdrojom, regulátorom solárnych panelov atď., môže dôjsť k poškodeniu meniča a strate záruky. Na solárne inštalácie odporúčame modely radu Volt Polska Sinus Pro.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 176x105x60 mm |
| Extra | Hűtés a Turbo Cooling ventilátorral |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Impact | 90% |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 350 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Príslušenstvo | 2x csatlakozó kábel az akkumulátorhoz |
| Kód produktu | 3IPS050012 |
| Hmotnosť | 646 g |
