Batéria Victron Energy Lithium SuperPack 25,6V/50Ah LiFePO4
Popis
Integrovaný systém riadenia batérie (BMS) a bezpečnostný spínač Batérie SuperPack sa inštalujú veľmi jednoducho a nevyžadujú si žiadne ďalšie komponenty. Vnútorný spínač odpojí batériu v prípade nadmerného vybitia, prebíjania alebo vysokej teploty. Batérie je možné zapojiť paralelne. Sériové zapojenie nie je povolené.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 167x181x77mm |
| Napätie | 25.6V |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-12,8V-&-25,6-Lithium-SuperPack-EN.pdf |
| Dĺžka | 167mm |
| Kapacita | 50 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 181 |
| Kód produktu | BAT524050705 |
| Hmotnosť | 14000 g |
| Výška | 77 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy LiFePO4 12,8V/100Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-90.00€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/100Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-177.18€
Batéria Victron Energy Lithium SuperPack 12,8 V/100 Ah LiFePO4 (M8)
Dostupné
-125.38€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/180Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-143.85€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/50Ah - Inteligentná lítiovo-železitá fosfátová batéria
Dostupné
-48.46€
