Victron Energy Peak Power Pack 12,8V/40Ah 512Wh LiFePO4 batéria
Popis
Peak Power Pack je plnohodnotnou náhradou ťažkých olovených akumulátorov tam, kde je potrebný vysoký prúd v krátkom čase. Keďže je určený predovšetkým pre karavanistov, je vybavený vstavanou nabíjačkou, ktorá umožňuje nabíjanie pomocou elektrickej sústavy vášho automobilu počas cesty s karavanom. Takto je batéria plne nabitá v čase, keď dorazíte do kempu. V prípade potreby môžete nabíjať aj pomocou adaptéra zo sieťovej zásuvky. Nabíjať ho môžete aj pomocou solárneho panelu.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 212x190x172mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Folder-Peak-Power-Pack-EN_web.pdf |
| Dĺžka | 212mm |
| Kapacita | 40 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 190 |
| Kód produktu | PPP012040000 |
| Hmotnosť | 8600 g |
| Výška | 172 |
