Batéria Victron Energy Lithium SuperPack 12,8 V/20 Ah LiFePO4
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 167x181x77mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-12,8V-&-25,6-Lithium-SuperPack-EN.pdf |
| Dĺžka | 167mm |
| Kapacita | 20 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 181 |
| Kód produktu | BAT512020705 |
| Hmotnosť | 3500 g |
| Výška | 77 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy LiFePO4 12,8V/50Ah - Inteligentná lítiovo-železitá fosfátová batéria
Dostupné
-48.46€
Batéria Victron Energy Lithium SuperPack 12,8 V/100 Ah LiFePO4 (M8)
Dostupné
-125.38€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/100Ah - NG (NextGen) - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-177.18€
Victron Energy LiFePO4 12,8V/100Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Dostupné
-90.00€
