Victron Energy LiFePO4 12,8V/330Ah - Inteligentná lítiovo-železito-fosfátová batéria
Popis
So zabudovanou aplikáciou Bluetooth na monitorovanie napätia a teploty článkov, možnosť paralelného a sériového zapojenia Vyžaduje sa jeden z nasledujúcich systémov riadenia batérií (BMS): VE.Bus BMS - odporúča sa pre systémy s meničmi/nabíjačkami, ktoré ponúkame. smallBMS - odporúča sa pre použitie v malých systémoch. Systém riadenia batérií BMS 12/200 - odporúča sa na použitie v automobiloch a námorných vozidlách so záťažou jednosmerného prúdu a generátormi striedavého prúdu. Smart BMS 12/200 - odporúča sa na použitie v automobiloch a námorných vozidlách s jednosmernými záťažami a generátormi striedavého prúdu. Smart BMS CL 12/100 - odporúča sa na použitie v automobiloch a námorných vozidlách s jednosmernými spotrebičmi a generátormi striedavého prúdu. Lynx Smart BMS
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 265x359x206mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-12,8-&-25,6-Volt-lithium-iron-phosphate-batteries-Smart-EN.pdf |
| Dĺžka | 265mm |
| Kapacita | 330 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 359 |
| Kód produktu | BAT512132410 |
| Hmotnosť | 30000 g |
| Výška | 206 |
