Victron Energy 12V/125Ah AGM Super Cycle cyklická / solárna batéria
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 330mm x 171mm x 214mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-AGM-Super-Cycle-battery-EN.pdf |
| Dĺžka | 330mm |
| Kapacita | 125 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 171 |
| Výška | 214 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Victron Energy 12V/100Ah AGM Super Cycle cyklická / solárna batéria
Dostupné
-30.77€
Victron Energy 12V/110Ah AGM Deep Cycle (M8) cyklická / solárna batéria
Dostupné
-33.08€
