Victron Energy 12V/106Ah olovená cyklická / solárna batéria
Popis
Lepší výkon pri menej ako plnom nabití, viac cyklov a vyššia účinnosť Nahradenie aktívneho materiálu katódovej dosky kompozitom olova a uhlíka má potenciál znížiť mieru desulfatácie a zlepšiť nabíjateľnosť katódovej dosky. V súlade s tým sú výhody olova a uhlíka: - menšia desulfatácia pri prevádzke na nižšej ako plnej úrovni nabitia - nižšie nabíjacie napätie, a tým vyššia účinnosť a menšia korózia anódovej dosky - a celkový výsledok: lepší životný cyklus.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 410mm x 172mm x 225mm |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.hu/upload/documents/Datasheet-Lead-carbon-battery-EN.pdf |
| Dĺžka | 410mm |
| Kapacita | 106 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 172 |
| Výška | 225 |
