Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 2000VA 1200W
Popis
Parametre
| Integrovaná batéria | Áno |
| Veľkosť obsadenosti | 375 x 138 x 165 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Hmotnosť | 12.8kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Kapacita batérie | 9Ah |
| Počet batérií | 2 |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2 x IEC (IEC 320 C13) 1 x FRENCH (Typ E CEE 7/5) 1 x SCHUKO (Typ F CEE 7/3) |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Watt-hodinová kapacita | 216 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Interaktívny neprerušiteľný zdroj napájania Qoltec UPS| Monolit | 2000VA | 1200W | LCD | USB
Na sklade
-8.58€
Qoltec Monolith Line Interaktívny zdroj neprerušovaného napájania UPS 1200VA 720W
Na sklade
-4.81€

