Perfektium Batéria LiFePO4 PL 200Ah 12,8V 2560Wh Fosfát lítia Inteligentná BMS
Popis
- Štandard UL
- Záruka 3 roky
- Priama eliminácia olovenej batérie
- Nižšia hmotnosť a jednoduchšia manipulácia
- Fosfát lítia a železa je stabilnejší
- Maximálna životnosť viac ako 4000 cyklov
- Odolná modulárna konštrukcia
Systém riadenia batérie BMS
Systém BMS monitoruje a riadi jednotlivé články batérie a chráni ich pred poškodením, napríklad preťažením a prepätím
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 522x240x218mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Perfektium |
| Dĺžka | 522mm |
| Kapacita | 200 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 240 |
| Kód produktu | PL-128V-200Ah |
| Hmotnosť | 24000 g |
| Výška | 218 |
