Perfektium Batéria LiFePO4 PL 100Ah 12,8V 1280Wh Fosfát lítia Inteligentná BMS
Popis
- Štandard UL
- Záruka 3 roky
- Priama eliminácia olovenej batérie
- Nižšia hmotnosť a jednoduchšia manipulácia
- Fosfát lítia a železa je stabilnejší
- Maximálna životnosť viac ako 4000 cyklov
- Odolná modulárna konštrukcia
Systém riadenia batérie BMS
Systém BMS monitoruje a riadi jednotlivé články batérie a chráni ich pred poškodením, napríklad preťažením a prepätím
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 330x172x223mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Perfektium |
| Dĺžka | 330mm |
| Kapacita | 100 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 172 |
| Kód produktu | PL-128V-100Ah |
| Hmotnosť | 12000 g |
| Výška | 223 |
