Batéria PATONA pre JBL Boombox 2 JBL SUN-INTE-213 JBL SUN-INTE-268
Popis
Batéria PATONA pre JBL Boombox 2 JBL SUN-INTE-213 JBL SUN-INTE-268
Špecifikácie:
Napätie: 7,4 V
Kapacita: 10.400mAh / 77Wh
Typ: Li-Polymér
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 7,4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 10400 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 414 g |
| Watt-hodinová kapacita | 77 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
PATONA batéria JBL Pulse 3 JBL 2017DJ1714 JBL APJBLPUESE3 JBL P5542100-P - Patona
Na sklade
-1.26€
JBL Charge Charge 1 AEC982999-2P AEC 982999-2P Batéria / dobíjacia batéria - Patona
Na sklade
-1.26€
