Batéria PATONA b. JBL Charge 4 4BLK 4J CHARGE4BLUAM 1INR19/66-3 ID998 SUN-INTE-118
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 3.7V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 10200 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Kód produktu | 6725 |
| Hmotnosť | 152 g |
| Ochrana proti preťaženiu? | Igen |
| Watt-hodinová kapacita | 38 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
PATONA batéria JBL Pulse 3 JBL 2017DJ1714 JBL APJBLPUESE3 JBL P5542100-P - Patona
Na sklade
-1.26€
JBL Charge Charge 1 AEC982999-2P AEC 982999-2P Batéria / dobíjacia batéria - Patona
Na sklade
-1.26€
