JBL Boombox GSP0931134 01 Akumulátor / akku - Patona
Popis
Batérie PATONA f. JBL Boombox GSP0931134 01
Špecifikácie:
Napätie: 7,4 V
Kapacita: 10000 mAh / 74 Wh
Typ: Li-Polymér
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Parametre
| Výrobca buniek | Patona Standard |
| Technológia Cella | Li-Polymer |
| Napätie | 7,4 V |
| Výrobca | Patona |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Hmotnosť | 378 g |
| Watt-hodinová kapacita | 74 Wh |
Recenzie
1 ohodnotenie
Napísať recenziu!
04/07/2024
-
Gabesz
Overený nákup
Minden rendben ment. Az akkut gyorsan megkaptam, hibátlanul működik.
Podobné produkty
PATONA batéria JBL Pulse 3 JBL 2017DJ1714 JBL APJBLPUESE3 JBL P5542100-P - Patona
Na sklade
-1.26€
JBL Charge Charge 1 AEC982999-2P AEC 982999-2P Batéria / dobíjacia batéria - Patona
Na sklade
-1.26€
