Deye 5kW 5000W 3-fázový hybridný menič pre 48V batérie
Popis
Deye 5kW skutočný hybridný invertor: Solárny invertor je schopný 3-fázovej prevádzky. Hybridný menič, takže môže pracovať na batériu aj na sieť.
Hlavné charakteristiky:
Hybridný menič vhodný pre regeneračnú prevádzku a izolovanú prevádzku.
Môže pracovať so 48V batériami
Je schopný 3-fázovej prevádzky
Jednosmerná a striedavá prevádzka pre vývoj existujúcich solárnych systémov
Paralelne môže byť pripojených maximálne 10. Podporuje paralelné pripojenie viacerých batérií
Možnosť pripojenia generátora
Trvalý výkon: 5 kW
Okamžitý (max.) výkon: 10kW
Komunikačné porty: CAN, RS-485, RS-232, DRM
Výstupné napätie: 3x230VAC/400VAC
Podrobné technické parametre nájdete v priložených dokumentoch pod popisom.
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 120A |
| Aktuálne | 120 |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálozatról táplált, Napelemről táplált |
| Výrobca | Deye |
| Výrobca | Deye |
| Nabíjací prúd sieťovej nabíjačky | 120 |
| Prúd prúdu sieťovej nabíjačky | 120A |
| Tvar výstupného signálu | Valódi szinuszhullám |
| Maximálny nabíjací prúd | 120 |
| Maximálny PV prúd | 11.4/10.9 |
| Prúd solárnej nabíjačky | 120A |
| Menovité vstupné napätie | 48V |
| Momentálny výkon | 10000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Maximálne napätie PV | 800V |
