Deye 5kW 5000W 1-fázový hybridný menič pre 48V batérie
Popis
Reálny hybridný striedač Deye 5kW: Solárny striedač je schopný 1-fázovej prevádzky. Je to hybridný menič, takže môže pracovať z batérie a z pripojenia k sieti.
Kľúčové vlastnosti:
- Hybridný menič vhodný na spätné napájanie a ostrovnú prevádzku.
- Môže pracovať so 48V batériami
- Možnosť 1-fázovej prevádzky
- Prevádzka s jednosmerným a striedavým prúdom na modernizáciu existujúcich solárnych systémov
- Paralelne ich môže byť zapojených až 16. Podporuje paralelné pripojenie viacerých batérií
- Možnosť pripojenia generátora
- Trvalý výkon: 5 kW
- Okamžitý (maximálny) výkon: 10 kW
- Komunikačné porty: CAN, RS-485, RS-232, DRM
- Výstupné napätie: 3x230VAC/400VAC
Podrobné technické parametre nájdete v priložených dokumentoch pod opisom.
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 190A |
| Aktuálne | 190 |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálozatról táplált, Napelemről táplált |
| Výrobca | Deye |
| Výrobca | Deye |
| Nabíjací prúd sieťovej nabíjačky | 190 |
| Prúd prúdu sieťovej nabíjačky | 190A |
| Tvar výstupného signálu | Valódi szinuszhullám |
| Maximálny nabíjací prúd | 190 |
| Maximálny PV prúd | 25/23.9 |
| Prúd solárnej nabíjačky | 190A |
| Menovité vstupné napätie | 48V |
| Momentálny výkon | 10000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Maximálne napätie PV | 500V |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
