Volt Polska SINUS PRO 800 E Menič napätia so zabudovaným UPS Neprerušiteľný zdroj napájania pre pece a obehové čerpadlá ústredného kúrenia (500/800 W) - biely
Popis
Tento výrobok je ideálny pre vykurovacie systémy alebo iné spotrebiče s výkonom do 500 W v prípade výpadku prúdu. Vďaka tomu sa v prípade neočakávaného výpadku prúdu nemusíte obávať zastavenia vykurovania alebo prehriatia kotla. Zariadenie automaticky rozpozná výpadok napájania, prepne sa do režimu batérie a po obnovení napájania batériu dobije.
Toto zariadenie je teda v podstate voľne konfigurovateľný neprerušiteľný zdroj napájania pozostávajúci z meniča a zabudovanej nabíjačky batérií. K zariadeniu je potrebné pripojiť iba jednu batériu (AGM) požadovanej veľkosti. Kapacitu (veľkosť) batérie je potrebné zvoliť podľa požadovanej výdrže batérie (času prevádzky). S výberom vám pomôžu naši odborní kolegovia, ale veľkosť potrebnej batérie si môžete ľahko vypočítať aj pomocou kalkulačky nižšie.
Parametre
| Integrovaná batéria | Nie |
| Veľkosť obsadenosti | 146x237x170 mm |
| Rack? | Zadarmo |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Hmotnosť | 4.5kg |
| Napätie batérie | 12V |
| Počet sieťových pripojení | 2 |
| Typ konektorov | 2x Schuko |
| Technológia UPS | Line-interactive |
| Výstupný výkon (VA) | 800VA |
Recenzie
Minden szükséges paramétert kijelez.
Bízom benne, hogy hosszú távon is megbízható eszköz lesz.
Egy Green Cell AGM 12V 33 Ah -s akkuval penge az idő tartam is!
Csak ajánlani tudom!
Hiányolom az USB-s kommunikációt, de viszont ár értékben sokkal többet tud mint beépített akkumulátoros társai, szóval bőven megéri ha nem probléma, hogy külső akkumulátoros.

