Volt Polska IPS 1200 Menič napätia do auta 24V na 230V (zvyšovač napätia) 800/1200W + USB
Popis
Menič IPS 1200 N 24 V je určený na napájanie elektrických zariadení, ktoré vyžadujú 230 V AC z batérií a 24 V DC z automobilových zariadení. Je ideálny pre vozidlá a miesta, kde nie je možné priame pripojenie k elektrickej sieti.
Kľúčové vlastnosti:
- Menič typu IPS vytvára modifikovanú sínusoidu, štvorcovú vlnu striedavého napätia. To umožňuje napájať napr. notebooky, nabíjačky atď.
Aké zariadenia napája IPS 1200 N 24V?
- Prenosné počítače
- Nabíjačky
- Elektronické napájacie zdroje
- Kanvice
- Televízory
- Zariadenia RTV
- Audio-video zariadenia
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 222x165x69 mm |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Výstupná frekvencia | 50 Hz (+-2 Hz) |
| Momentálny výkon | 1200 W |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Typ sínusovej vlny | Módosított szinuszhullám |
| Kód produktu | 3IPS120024 |
| Hmotnosť | 1406 g |
Recenzie
Tokeletesen elegedett vagyok az eladoval,a kiszallitassal es a termekkel is.
