Volt Polska AVR 5000VA 8% SLIM Stabilizátor sieťového napätia
Popis
Stabilizátor sieťového napätia AVR 5000VA 8% SLIM kombinuje vlastnosti 2 zariadení: regulátora napätia a prepäťovej ochrany.
Kľúčové vlastnosti:
- - Stabilizuje napätie dodávané na vstupe stabilizátora
Automaticky znižuje príliš vysoké a zvyšuje príliš nízke sieťové napätie na vhodnú úroveň
- Chráni pripojené zariadenia pred poškodením. Ak sa napätie zvýši a prekročí bezpečnú hodnotu, stabilizátor automaticky odpojí zariadenie od siete a ochráni ho pred poškodením
- Pracuje s generátormi energie
- Potláča rušenie vnášané do elektrickej siete inými zariadeniami
- Vyniká moderným dizajnom a kompaktnou štruktúrou. Vďaka tomu nájde široké využitie v malých aj veľkých priestoroch
S akými zariadeniami pracuje AVR 5000VA 8% SLIM?
Počítačové zostavy, servery, smerovače, modemy, sieťové komponenty
Zábavné elektronické zariadenia, napr. audio zosilňovače a mixpulty, reproduktory, hudobné zariadenia, televízory, stereo systémy, CD-DVD prehrávače, prijímače atď.
technické údaje
Výkon: 5000 VA
Rozsah vstupného napätia: 140-260VAC
Vstupná frekvencia: 50Hz
Výstupné napätie: 230V
Výstupná presnosť: 8%
Čas oneskorenia: 180s/6s
Ochrana: Preťaženie, nízke napätie, prepätie, teplota, skrat
Rozmery: 387x192x82mm
Hmotnosť: 7,2 kg ± 3 %
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 387x192x82mm |
| Vstupné napätie | 140-260 VAC |
| Počet fáz | 1 |
| Čas oneskorenia | 180 mp/6 mp |
| Výstupné napätie | 230V AC |
| Presnosť výstupu | 8% |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 7200 g |
| Výstupný výkon (VA) | 5000VA |
