Volt Polska AVR 5000 stabilizátor napätia 5000VA
Popis
Volt Polska AVR 5000 stabilizátor napätia 5000VA
Stabilizátor sieťového napätia AVR 5000VA kombinuje vlastnosti 2 zariadení: regulátora napätia a prepäťovej ochrany.
Jeho hlavnou funkciou je automatická regulácia napätia privádzaného na vstup stabilizátora. Zariadenie okrem iného zlepšuje parametre napätia dodávaného z miestnej siete alebo generátora. Taktiež potláča poruchy vnášané do siete inými zariadeniami.
S akými zariadeniami môžem používať AVR 5000VA?
- Počítače, servery, smerovače, modemy, sieťové komponenty.
- Audio/video zariadenia, ako sú zosilňovače a mixážne pulty, reproduktory, hudobné zariadenia, televízory, stereá, CD-DVD prehrávače, prijímače atď.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 182x297x203mm |
| Vstupné napätie | 150-270 VAC |
| Počet fáz | 1 |
| Čas oneskorenia | 180 mp/6 mp |
| Výstupné napätie | 230V AC |
| Presnosť výstupu | 8% |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 7800 g |
| Výstupný výkon (VA) | 5000VA |
