Volt Polska Auto menič 24V na 230V (zvýšenie napätia) 2500W Čistá sínusová vlna
Popis
Ak chcete na cestách prevádzkovať zariadenia z elektrickej siete, budete potrebovať menič. Umožní vám to premeniť 24 V na 230 V, takže môžete v aute používať zariadenia, ktoré potrebujú sieťové napätie (napr. notebook, ohrievače, chladiče atď.)
Ak si nie ste istí, aký typ meniča potrebujete, napíšte nášmu zákazníckemu servisu, na čo ho chcete používať, a my vám pomôžeme s výberom.
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 35,5x22,5x8cm |
| Napätie | 24V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Impact | 0.9 |
| Výstupná frekvencia | 50Hz |
| Momentálny výkon | 5000 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Typ sínusovej vlny | Tiszta szinuszhullám |
| Kód produktu | 3SIP500024 |
