Volt Polska batéria LiFePO4 100Ah 12,8V 1280Wh Lítium-železofosfátová batéria + LCD displej + BMS systém
Popis
Volt Polska batéria LiFePO4 100Ah 12,8V 1280Wh Lítium-železofosfátová batéria + LCD displej + BMS systém
Batérie LiFePO4 (lítium-železitý fosfát) s integrovaným systémom BMS sa vyznačujú najmä veľmi nízkou hmotnosťou a vysokou cyklickosťou (približne 2000 cyklov pri 100 % úrovni nabitia, pričom si udržiavajú v priemere 80 % nominálnej kapacity). Batéria LiFePO4 je vďaka vysokej cyklickosti a veľmi nízkemu samovybíjaniu ideálna na použitie v systémoch núdzového napájania aj v zariadeniach OFF-GRID. Jej nízka hmotnosť umožňuje jej použitie vo vozidlách (karavanoch, dodávkach) a lodiach. Integrovaný systém BMS zabezpečuje, že batéria môže byť skladovaná dlhý čas bez straty menovitej kapacity, a riadi procesy nabíjania a vybíjania. Batéria je vybavená LCD displejom zobrazujúcim % výkonu a napätie.
Ktoré zariadenia sú napájané batériou LiFePO4?
Systémy núdzového napájania
zariadenia OFF-GRID
Zariadenia namontované na vozidlách (kempingové vozidlá, vozíky s potravinami)
Zariadenia na palube lodí
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 214x172x329mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | VoltPolska |
| Dĺžka | 214mm |
| Kapacita | 100 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 172 |
| Kód produktu | VP-6AKLI10L12 |
| Hmotnosť | 11000 g |
| Výška | 329 |
