Striedač Victron Energy MultiPlus 48V 2000VA/1600W s integrovanou nabíjačkou batérií
Parametre
| Menovité výstupné napätie | 48V |
| Aktuálne | 25A |
| Zabudovaná nabíjačka batérií | Hálózatról táplált |
| Výrobca | Victron Energy |
| Výrobca | Victron Energy |
| Odkaz na výrobcu | https://www.victronenergy.com/upload/documents/Datasheet-MultiPlus-500VA-2000VA-EN.pdf |
| Nabíjací prúd sieťovej nabíjačky | 25A |
| Tvar výstupného signálu | Tiszta szinuszhullám |
| Zdanlivý výstupný výkon (VA) | 2000VA |
| Nabíjací prúd regulátora solárneho nabíjania | Nincs |
| Menovité vstupné napätie | 48V |
| Momentálny výkon | 3500 W |
| Sklad | Externý sklad |
| Skupina produktov | MultiPlus |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Striedač Victron Energy MultiPlus 12V 1200VA/1000W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-51.28€
Striedač Victron Energy MultiPlus 24V 1200VA/1000W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-51.28€
Menič Victron Energy MultiPlus 48V 1600VA/1300W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-51.28€
Striedač Victron Energy MultiPlus Compact 12V 800VA/700W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-53.85€
Striedač Victron Energy MultiPlus 48V 1200VA/1000W so zabudovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-48.72€
Menič Victron Energy MultiPlus 24V 800VA/700W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-43.59€
Striedač Victron Energy MultiPlus 12V 800VA/700W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-43.59€
Striedač Victron Energy MultiPlus-II 48V 3000VA/2400W s integrovanou nabíjačkou batérií
Dostupné
-64.10€
